Позолочений срібний ланцюжок з хрестиком з жорстким вушком. Срібна цепочка з позолотою 585 і хрестик срібло 925. 55 см
- Готово до відправки
- Код: 003075пз+1055з/8,5/55
4 356 ₴
4 181 ₴
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)

Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Позолочений срібний ланцюжок з хрестиком з жорстким вушком. Срібна цепочка з позолотою 585 і хрестик срібло 925. 55 см»
Позолочений срібний ланцюжок з хрестиком з жорстким вушком. Ширина 3,5 мм
![]() |
Срібло 925 + позолота 585* Проба ДПС, бірка і пломба |
|
|
Відповідно до законодавства проба і маркування на бірці лише "срібло 925", про позолоту інформація відсутня. |
![]() |
Маса 6,5 - 9 гр, довжина 45 - 60 см, ширина ≈ 3,5 мм |
![]() |
Спаси і Збережи; маса 1,7 гр (±0,3), висота 27 мм (з вушком 36) х ширина 18 |
![]() |
Колір позолоти - червоне золото (відтінок може відрізнятися і залежить від типу і налаштувань вашого екрану) |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
![]() |
Прикраси освячені служителем ПЦУ |
*Позолота - при повсякденному носінні і дотриманні правил догляду покриття тримається до 3-х років. Допускається потертість на внутрішній поверхні вушка кулону і з`єднувальному колечку
*Довжина / маса цепочки / розміри:
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Позолочені срібні браслети | Срібні печатки / перстні з золотом |
| Кулон з цепочкою + браслет або печатка = знижка 5% | Кулон з цепочкою + браслет + печатка = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Миттєва розстрочка «Приват Банку»
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?» - На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається» - Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Коли відправка?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий, Мідний |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 3.5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 7 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 55 |
| Тип плетіння | Бісмарк |
| Напис | Спаси Збережи |
- Ціна: 4 181 ₴

























