Срібні сережки конюшина підвіски висячі з камінням (фіанітами). Сережки срібло 925 - родированные.
- В наявності
- Код: 52334-р бел
2 091 ₴
+380 (97) 000-45-08
Київстар (09:00 - 17:00)
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 80 ₴, 151 ₴, 46 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Срібні сережки конюшина підвіски висячі з камінням (фіанітами). Сережки срібло 925 - родированные.»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що потрібно знати про цих сережках?
![]() |
Срібло 925 проби + покриття родій |
![]() |
Сережки важать близько 4 гр (± 0,2 гр) |
![]() |
Довжина конюшини 13 мм, довжина сережки 27 мм |
![]() |
Вставка: куб. цирконій (фіаніт) - розсип |
![]() |
Сережки поставляються в брендового коробочці і мішечку з органзи. Серветка для чищення - в подарунок |
![]() |
Надається гарантія - модно, стильно, сучасно |
![]() |
Ювелірні вироби мають пробу ДПС, бирку з штампом «втк» і пломбу |
Умови оплати і доставки

Для Вас доступний «післяплата» (без передоплати за пересилання)

Доставка здійснюється компанією «Нова Пошта»

Можливість оплати замовлення в Приват24 (на картковий рахунок юр. особи)
Наші стандарти обслуговування

Можливий обмін розміру або моделі протягом 14 днів.

При замовленні до 16:30 - відправлення в цей же день (робочий).

Професійна консультація під час вибору розмірів
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий .Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
Багато запитують у наших менеджерів, «точно вироби справжні?». Потрібно відзначити, що на кожному ювелірному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка з штампом "ВТК", прикріплена пломбою до виробу. |
|
2
|
Також актуальним залишається питання «не обманюйте ви нас»? Щоб уникнути подібних страхів, ми не вимагаємо передоплату і відразу ж відправляємо замовлення клієнту. Також ми не просимо «страхувальні 100 грн», часто стягуються з клієнтів у якості оплати доставки в обидві сторони. |
|
3
|
Переживаєте, що розмір не підійде або ж замовлена модель Вам доведеться не до смаку? Нічого страшного! Для Вас доступний обмін вироби протягом 14 днів (все для Вашої зручності). |
|
4
|
Для Вас приємний бонус. Ми даруємо нашим клієнтам подарунок — серветку для чищення срібла і мішечок з органзи. |
|
5
|
Очень часто нас спрашивают «сможем ли мы отправить заказ сегодня?» - «ДА!!!» при заказе до 16:30. Кстати, если требуется, можем предложить солидную подарочную коробочку. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Камені вставки | Фіаніт, Циркон |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 091 ₴



















