Браслет чоловічий срібний плетіння Рамзес ширина 7,5 мм. Браслет на руку чоловічий Рамзес срібло. 19 см
- В наявності
- Код: 2110/11/19
3 381 ₴
+380 (97) 000-45-08
Київстар (09:00 - 17:00)
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет чоловічий срібний плетіння Рамзес ширина 7,5 мм.
![]() |
Чорнене срібло 925 Проба ДПС, бірка і пломба |
![]() |
Середня вага 9,5 - 12,5 гр - залежить від довжини* |
![]() |
Довжина 18 - 24 см (крок 1) |
![]() |
Замок - надійний карабін |
![]() |
Розмір = обхват зап`ястка + 2 см |
![]() |
Сертифікат на професійну чистку / поліровку в комплекті |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
![]() |
![]() |
![]() |
| Срібні ланцюжки рамзес | Срібні кулони, хрестики, іконки / ладанки | Чоловічі срібні печатки |
| 2 товари = знижка 5% | 3 і більше товари = знижка 7% | |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Миттєва розстрочка «Приват Банку»
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?» - На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається» - Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Коли відправка?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 200 мм |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Ширина | 7.5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 11 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Класика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетіння | Рамзес / Фараон |
- Ціна: 3 381 ₴
























