Срібний браслет чоловічий широкий 8 мм. Чоловічий срібний браслет на руку. 19 см
- В наявності
- Код: Брч-100/14/19
3 851 ₴
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)

Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Срібний браслет чоловічий широкий 8 мм. Чоловічий срібний браслет на руку. 19 см»
Срібний браслет чоловічий широкий 8 мм Український бісмарк
![]() |
Чорнене срібло 925 Проба ДПС, бірка і пломба |
![]() |
Середня вага 13 - 16* гр - залежить від довжини |
![]() |
Розміри 19 - 23 см (крок 1) Ширина близько 8 мм |
![]() |
Розмір браслета = |
![]() |
Замок: надійний карабін |
![]() |
Сертифікат на професійну чистку / поліровку в комплекті |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок |
![]() |
Надається гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
Маса браслета / довжина / розміри:
| 19 см | 20 см | 21 см | 22 см | 23 см |
| 13,5 гр (±1) | 14 гр (±1) | 14,5 гр (±1) | 15 гр (±1) | 15,5 гр (±1) |
| Розмір браслета = обхват зап`ястка + 2 см | ||||
Також дивіться:
![]() |
![]() |
| Товстий чоловічий срібний ланцюжок Український бісмарк | Срібний хрестик чоловічий кулон "Меч". Спаси Збережи |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Новая Почта», «Укр Почта», «Розетка», міжнародна доставка

Можлива безкоштовна доставка
(див. умови)
Наші стандарти обслуговування

Можливий обмін розміру або моделі протягом 14 днів.

При замовленні до 16:30 - відправлення в цей же день (робочий).

Професійна консультація під час вибору розмірів
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже вічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?». На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається» - Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Зможемо відправити сьогодні?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 200 мм |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 14 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетіння | Бісмарк |
- Ціна: 3 851 ₴























