Кулон Ангел Хранитель срібло на ювелірному шнурку. Чоловічий срібний підвіс ладану та шнур 70 см
- В наявності
- Код: 35001+1465/70
4 611 ₴
+380 (97) 000-45-08
Київстар (09:00 - 17:00)
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий срібний підвіс ладанка Ангел Охоронець на ювелірному шнурку з срібним замком. Чорнений підвіс на шнурі
![]() |
Чорнене срібло 925 Проба ДПС, бірка і пломба |
![]() |
Маса срібла 3,1 гр (± 0,5); довжина 50 - 70 см. Діаметр 3 мм. Шнур - поліефірний шовк |
![]() ![]() |
Маса 9,5 гр (± 0,5) Довжина 30 мм (з вушком 41 мм) - ширина 27 мм |
|
|
Надпис: молитва до Ангела-Охоронця |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
![]() |
Сертифікат на професійне чищення / полірування в комплекті |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Кулон освячений служителем ПЦУ |
* Рекомендуємо для:
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Чоловічі срібні печатки | Чоловічі срібні браслети |
| Комплект + печатка або браслет = знижка 5% | Комплект + печатка + браслет = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Можлива безкоштовна доставка
(див. умови)
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?». На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Ви нас не обдурите?». Відправляємо без передплати, не просимо «страхувальні 100 грн» на доставку. |
|
3
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається». Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
4
|
«А знижки є?» Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Зможемо відправити сьогодні?». ТАК! При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 12.2 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 70 |
| Тип плетіння | Шнурок |
- Ціна: 4 611 ₴






















