Шовковий браслет зі срібними вставками та замком. Чоловічий срібний браслет з шовком Спаси Збережи. Діаметр 4 мм / 21 см
- Готово до відправки
- Код: ШБ-4/21
2 971 ₴
+380 (97) 000-45-08
Київстар (09:00 - 17:00)
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 80 ₴, 50 ₴, 46 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Шовковий браслет зі срібними вставками та замком. Чоловічий срібний браслет з шовком Спаси Збережи. Діаметр 4 мм / 21 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шовковий браслет зі срібними вставками та замком. Спаси Збережи. Діаметр 4 мм.
![]() |
Срібло 925 + плетений поліефірний шовк Проба ДПС, бірка і пломба |
![]() |
Загальна маса 7 - 9 гр |
![]() |
Довжина 18 - 24 см Діаметр ≈ 4 мм |
![]() |
Надпис на кінцевиках: Спаси і Збережи; 3 вставки. Кінцевики і вставки закріплені штифтом |
![]() |
Розмір = обхват зап`ястка + 3 см |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
![]() |
Прикраси освячені служителем ПЦУ |
![]() |
![]() |
![]() |
| Ювелірні шнурки з срібним замком | Срібні кулони, хрестики, іконки / ладанки | Срібні печатки / каблучки спаси і збережи |
| 2 товари = знижка 5% | 3 і більше товари = знижка 7% | |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Миттєва розстрочка «Приват Банку»
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?» - На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається» - Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Коли відправка?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип браслета | Браслет на руку |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний |
| Довжина | 210 мм |
| Розмір браслета (см) | 21 |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 6.4 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Релігія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетіння | Шнур + вставки |
| Напис | Спаси Збережи |
- Ціна: 2 971 ₴



























