Срібна цепочка жіноча дитяча Струмок, ширина 3 мм. Тонкий ланцюжок зі срібла для дівчат 50 см
- В наявності
- Код: 75016-б/7/50
2 461 ₴
+380 (97) 000-45-08
Київстар (09:00 - 17:00)
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 80 ₴, 151 ₴, 46 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Срібна цепочка жіноча дитяча Струмок, ширина 3 мм. Тонкий ланцюжок зі срібла для дівчат 50 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна цепочка жіноча дитяча Струмок, ширина 3 мм
![]() |
Срібло 925 Проба ДПС, бірка і пломба |
![]() |
Вага 6 - 8* гр Точна маса залежить від довжини |
![]() ![]() |
Довжина 45 - 60 см |
|
|
Ширина 3 мм |
![]() |
Замок: надійний карабін |
![]() |
Сертифікат на професійне чищення / полірування в комплекті |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
* Рекомендуємо для:
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Жіночі срібні сережки | Жіночі срібні браслети |
| Цепочка + сережки або браслет = знижка 5% | Цепочка + сережки + браслет = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Можлива безкоштовна доставка
(див. умови)
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?». На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
3
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається». Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Зможемо відправити сьогодні?». ТАК! При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Оформлюй покупку зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 7 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетіння | Струмочок |
- Ціна: 2 461 ₴

























