Срібна жіноча підвіска Янгол, кулон Ангел срібло 925
- В наявності
- Код: 1032
1 161 ₴
+380 (97) 000-45-08
Київстар (09:00 - 17:00)
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 151 ₴, 91 ₴, 46 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Срібна жіноча підвіска Янгол, кулон Ангел срібло 925»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібна жіноча підвіска Янгол
![]() |
Срібло 925 |
![]() |
Середня вага 1,6 гр (± 0,2) |
![]() ![]() |
Довжина 24 мм (з вушком 31) |
|
|
ширина 18 мм |
![]() |
Вушко всередині: 3 х 6 мм |
![]() |
Сертифікат на професійне чищення / полірування в комплекті |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Проба ДПС, бірка і пломба |
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Цепочки срібні жіночі | Жіночі срібні браслети |
| Кулон+ цепочка або браслет = знижка 5% | Кулон + цепочка + браслет = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Можлива безкоштовна доставка
(див. умови)
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?». На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Ви нас не обдурите?». Відправляємо без передплати, не просимо «страхувальні 100 грн» на доставку. |
|
3
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається». Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
4
|
«А знижки є?» Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Зможемо відправити сьогодні?». ТАК! При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Янголята/феї |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.6 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
- Ціна: 1 161 ₴

























