Позолочена срібна цепочка з підвіскою зірка Ерцгамми. Срібна підвіска з ланцюжком позолота 585. 60 см
- Готово до відправки
- Код: 3115з+1057з/14/60
6 761 ₴
6 561 ₴
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)

Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Позолочена срібна цепочка з підвіскою зірка Ерцгамми. Срібна підвіска з ланцюжком позолота 585. 60 см»
Позолочена срібна цепочка з підвіскою зірка Ерцгамми.
![]() |
Срібло 925 + позолота 585* Проба ДПС, бірка і пломба |
|
|
Відповідно до законодавства проба і маркування на бірці лише "срібло 925", про позолоту інформація відсутня. |
![]() |
Маса 12 - 15 гр, довжина 50 - 65 см, ширина ≈ 4,5 мм |
![]() |
Маса 3,6 гр (± 0,3), довжина 22 мм (з вушком 31) х ширина 22 |
![]() |
Колір позолоти - червоне золото (відтінок може відрізнятися і залежить від типу і налаштувань вашого екрану) |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
![]() |
Значення: гармонія, розвиток, енергія. |
*Позолота - при повсякденному носінні і дотриманні правил догляду покриття тримається до 3-х років. Допускається потертість на внутрішній поверхні вушка кулону і з`єднувальному колечку
*Довжина / маса цепочки / розміри:
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Позолочені срібні браслети | Позолочена срібна цепочка та ладанка святий Миколай |
| Кулон з цепочкою + браслет або комплект = знижка 5% | Кулон з цепочкою + браслет + комплект = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Миттєва розстрочка «Приват Банку»
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?» - На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається» - Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Коли відправка?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Золото |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 4.5 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вага | 13 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
| Розмір | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетіння | Бісмарк |
- Ціна: 6 561 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковываем в картонные коробочки. + подарочный мешочек + салфетка для чистки изделия.























