Чоловічий срібний кулон ладанка Св. Миколай Чудотворець з молитвою. Православна іконка зі срібла 925.
- В наявності
- Код: 33941
5 011 ₴
+380 (97) 000-45-08
Київстар (09:00 - 17:00)
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 95 ₴, 151 ₴, 50 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Чоловічий срібний кулон ладанка Св. Миколай Чудотворець з молитвою. Православна іконка зі срібла 925.»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий срібний кулон ладанка Св. Миколай Чудотворець. Для ланцюжка 100 гр
![]() |
Чорнене Срібло 925 Проба ДПС, бірка і пломба |
![]() |
Середня маса 14,5 гр (±1) |
![]() ![]() |
Довжина 35 мм (з вушком 54 мм) - ширина 26 мм, вушко всередині 7х14 мм* |
|
|
Молитва "Отче наш" |
![]() |
Вставка: куб. циркон |
![]() |
Сертифікат на професійне чищення / полірування в комплекті |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Прикраси освячені служителем ПЦУ |
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Товсті срібні ланцюжки | Товсті срібні браслети |
| Кулон+ цепочка або браслет = знижка 5% | Кулон + цепочка + браслет = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Можлива безкоштовна доставка
(див. умови)
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?». На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається». Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Коли відправка?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стать | Чоловіча |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Колір металу | Чорний |
| Камені вставки | Цирконій, Фіаніт, Кубічний цирконій |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Вага | 14.5 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Кулон |
| Різновид кулона | Іконка / ладанка |
| Для ланцюга 100 гр | Так |
- Ціна: 5 011 ₴


























