Срібний чоловічий браслет Руни (Уруз, Турісаз, Тейваз) 8 мм. Браслет на руку срібний чоловічий. 22см
- В наявності
- Код: 1102/33/22
9 371 ₴
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)

Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Срібний чоловічий браслет Руни (Уруз, Турісаз, Тейваз) 8 мм. Браслет на руку срібний чоловічий. 22см»
Срібний чоловічий браслет Руни (Уруз, Турісаз, Тейваз)
![]() |
Чорнене срібло 925 Проба ДПС, бірка і пломба |
![]() |
Маса 27 - 35 гр (залежить від довжини)* |
![]() |
Довжина 19 - 24 см (крок 1) Ширина близько 8 мм |
![]() |
Розмір браслета = обхват зап'ястя + 3 см |
![]() |
Значення рун - дивись після відео |
![]() |
Сертифікат на професійне чищення / полірування в комплекті |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
* Маса браслета / довжина / розміри:
| 19 см | 20 см | 21 см | 22 см | 23 см | 24 см |
| 27 гр (±2) | 29 гр (±2) | 30 гр (±2) | 32 гр (±2) | 34 гр (±2) | 35 гр (±2) |
| Розмір браслета = обхват зап'ястя + 3 см | |||||
Відеоогляд:
Значення рун:
| Руна | Зображення | Значення |
| Уруз | ![]() |
фізична витривалість, первісна сила, мужність |
| Турісаз | ![]() |
енергія Тора, потужний захист, активна сила |
| Тейваз | ![]() |
символ воїна, перемоги, стійкості та цілеспрямованості |
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Срібні оберіги | Чоловічі срібні цепочки |
| Браслет + кулон або цепочка = знижка 5% | Браслет + кулон + цепочка = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Можлива безкоштовна доставка
(див. умови)
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?». На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається». Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Коли відправка?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Чоловіча |
| Тип браслета | Жорсткий, Замкнуте |
| Проба | 925 |
| Покриття | Чорніння |
| Довжина | 220 мм |
| Розмір браслета (см) | 22 |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 32 г |
| Стан | Новий |
| Тематика | Готика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетіння | Литі ланки |
- Ціна: 9 371 ₴






























