Срібні позолочені сережки з камінням на англійській застібці. Срібні сережки з позолоти 585 з каменями.
- Готово до відправки
- Код: 5534-з
1 531 ₴
- +380 (73) 003-32-04Lifecell (09:00 - 20:00)
- +380 (99) 000-45-08Водафон (09:00 - 17:00)
- +380 (97) 000-32-04Київстар (17:00 - 20:00)
- +380 (89) 529-70-16Багатоканальний (09:00 - 20:00)

Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Срібні позолочені сережки з камінням на англійській застібці. Срібні сережки з позолоти 585 з каменями.»
Срібні позолочені сережки з камінням на англійській застібці 585.
![]() |
Срібло 925 + позолота 585* |
|
|
Відповідно до законодавства проба і маркування на бірці лише "срібло 925", про позолоту інформація відсутня. |
![]() |
Маса 2,2 гр, довжина 15 мм |
![]() |
Вставка: циркон, діаметр 5 мм |
![]() |
Колір позолоти - червоне золото (відтінок може відрізнятися і залежить від типу і налаштувань вашого екрану) |
![]() |
Брендова коробочка, мішечок та серветка для срібла – у подарунок! |
![]() |
Гарантія 1 рік на цілісність ланки і 14 днів на замок |
![]() |
Ювелірні вироби мають пробу ДПС, бирку з штампом «втк» і пломбу |
*Позолота - при повсякденному носінні і дотриманні правил догляду покриття тримається до 3-х років. Допускається потертість на внутрішній поверхні вушка кулону і з`єднувальному колечку
Відеоогляд:
На етапі монтажу
При купівлі комплектом знижка:
![]() |
![]() |
| Позолочені срібні браслети | Срібні печатки / перстні з золотом |
| Сережки + браслет або колечко = знижка 5% | Сережки + браслет + колечко = знижка 7% |
Умови оплати і доставки

«Післяплата» / Оплата на IBAN (економія на комісії за післяплату)

«Нова Пошта», «Укр Почта», «Розетка»

Миттєва розстрочка «Приват Банку»
Наші стандарти обслуговування
Відгуки
Купівлею залишилася більше, ніж задоволена! Доставка оперативна, продавець дуже ввічливий. Від придбання тільки позитивні емоції. Спасибі Вам величезне.
Важливі питання
|
1
|
«А вироби точно зі срібла?» - На кожному виробі стоїть проба ДПС України, є бірка і пломба. |
|
2
|
«Переживаю, що розмір не підійде або модель несподобається» - Для зручності доступний обмін виробу протягом 14 днів. |
|
3
|
«А знижки є?» - Звичайно - при купівля 2-х виробів знижка 5%, 3-х і більше знижка 7%. |
|
4
|
«Яке пакування?» - Брендова коробочка, мішечок і серветка для срібла - в подарунок! |
|
5
|
«Коли відправка?». При оформленні до 16:30 відправка в цей же день (робочий). |
Переваги роботи з компанією «Срібна планета»
Зателефонуйте зараз і вже завтра посилка буде у Вас в руках!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zlato |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Покриття | Золото |
| Колір металу | Жовтий, Мідний |
| Форма каменю | Восьмикутник |
| Кількість каменів | 10 шт. |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 2.2 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 531 ₴
























